Som spokojná s web stránkou, administrácia stránky je veľmi rýchla, vyhovuje mi. Keď ma niečo napadne, môžem to bez problémov doplniť a tak udržiavať informácie aktuálne. Je s Vami veľmi dobrá komunikácia, dostala som odpovede na všetky otázky, ktoré som sa pýtala. Ďakujem.
Michaela Liptáková - MICHEM s.r.o.

Pri výbere tvorcu našej stránky som nemohol urobiť lepšie ako to že som si vybral Vás. Profesionalita, ústretovosť, flexibilnosť a hlavne ochota. So stránkou som mimoriadne spokojný a aj ľuďom s ktorými som v kontakte sa páči. Hlavne by som vyzdvihol jednoduchú no pritom účinnú administráciu stránky. Ak si potrebujem na stránke niečo zmeniť prípadne pridať, administrácia mi to za niekoľko sekúnd umožní. Chcem sa Vám poďakovať za trpezlivosť a profesionálny prístup pri tvorbe stránky so silou tigra.
Igor Koller - Tiger Agency

So službami sme boli nadmieru spokojní. Za výbornú cenu sme získali stránku, ktorá splnila naše predstavy. Oceňujem aj vlastnú administráciu pomocou CMS systému, ktorá je skutočne jednoduchá a intuitívna. Vyzdvihujeme bezproblémovú komunikáciu a ochotu poradiť aj po dokončení web stránky. Celkovo máme zo spolupráce výborný pocit a z našej stránky veľkú radosť. Ďakujeme a môžeme len odporučiť.
Ing. Juraj Chandoga - AfinCare Slovakia s.r.o.

S našou stránkou sme veľmi spokojní. Výborný a profesionálny prístup z Vašej strany. Všetko prebehlo rýchlo a hlavne sa výbornú cenu. Administrácia je prehľadná a jednoduchá. Pre nás dôležité fotografie stavieb sú ihneď nahraté na stránku a tým pádom je stránka vždy aktuálna. Ďakujeme a odporúčame všetkým.
Ing. Ľuboš Lieskovský - STAV-EKO s.r.o.

S vytvorením stránky som veľmi spokojná. Splnili ste moje požiadavky, a vo všetkom v čom bolo treba ste mi poradili. Skvelá práca :) Administrácia web stránky je prehľadná a jednoduchá. Taktiež oceňujem ochotu, profesionálny prístup a kvalitu práce. Určite budem odporúčať. Ďakujem za spoluprácu!
Romana Krajčiová - Chica Rica

Rada by som ohodnotila Vašu pracú, keďže ste mi tvorili web stránku chcem podotknúť, že ste jedna firma zo sto ktorá je korektná a hlavne dokonalo perfektná, som veľmi spokojná s Vašou pracou a konečným výsledkom. Svoju pracú si robíte precízne a mate veľa trpezlivosti stránku neustále zdokonaľovať podľa môjho priania. Výsledok? Stránka je nádherná! Keďže každý začínajúci podnikateľ už všetky svoje financie použil na rozbeh vy ste prijali za tvorbu stránky minimum oproti ostatným. Touto cestou chcem osloviť každého kto potrebuje web stránku ,aby sa obrátil na Vašu firmu a určite budete všetci spokojní či po finančnej stránke, po vytvorení stránky ale aj milí prístup. Ďakujem za spoluprácu.
Janka Kériová - Cukráreň Di Napoli

S tvorbou našej web stránky sme veľmi spokojní, nakoľko nám bola vytvorená rýchlo, podľa našich predstáv a hlavne tak, aby sme si mohli kedykoľvek meniť a dopĺňať produkty, ako aj upravovať určité sekcie, čo zaručuje aktuálnosť stránky podľa našich potrieb. V prípade poradenstva nám boli a sú urýchlene poskytnuté potrebné informácie resp. osobná pomoc. Vrele doporučujeme!
Eva Pániková - Profi TEP Servis

So službami sme veľmi spokojní ochota, spoľahlivosť a pomoc kedykoľvek telefonicky, či e-mailom pomôcť nám vyhovuje a páči sa nám aj výborný dizajn stránky. Vlastný administrátor je jednoduchý, prehľadný a vďaka tomu si aktualizujeme obsah a bez komplikácií a pridávame nové veci na stránku bez problémov.
Mgr. Iveta Šváčová - Detské centrum Banská Bystrica

S Vašimi službami som veľmi spokojná, web bol zriadený rýchlo , kvalitne a hlavne podľa mojich predstáv. Manipulácia s web stránkou je veľmi jednoduchá čo je super. Telefonická komunikácia bola veľmi príjemná. Ďakujem. Tieto služby odporúčam.
Maľby Lienka - Kreatívne maľby stien

Ďakujem. Výborne spravená stránka. Jednoduché editovanie textu. fotiek, videí a ďalších stránok. Ďakujem som nad mieru spokojný. Moji zákazníci majú vďaka cms systému vždy aktuálne informácie.
Dušan Bobot

S Vašimi službami som spokojný. Hlavne pozitívne vnímam Váš rýchly a ochotný prístup k mojim požiadavkám, ktorý ste splnili podľa mojich očakávaní. Teším sa na ďalšiu spoluprácu.
Juraj Fečo - CONSTRUCTION&CARS&CATERING - Adventure golf


Pridajte sa aj Vy k našim spokojným zákazníkom a kontaktujte nás.